Rękodzieło w muzeum

4 kwietnia 2016, 09:00

Rozpoczyna się nowy cykl zajęć w Muzeum Miasta Jaworzna dla osób dorosłych, które chcą poznać i pogłębić swoje pasje i hobby. Jest to również doskonała okazja, by spędzić twórczo czas w gronie inspirujących osób przy filiżance herbaty lub kawy.

Poniżej przedstawiamy harmonogram zajęć:

• piątek, 22 kwietnia, godz. 17.00 - Korale z filcu - prowadzenie: Dominika Ratajczyk
  • piątek, 13 maja, godz. 17.00 - Bobbinowanie z Mamanufakturą - szydełkowanie okrągłych koszy - prowadzenie: Barbara Przygoda
  • czwartek, 16 czerwca, godz. 17.00 - Filiżanka z gliny - prowadzenie: Małgorzata Wosik

Zajęcia będą odbywać się raz w miesiącu i trwać będą ok 3 godzin. Ilość miejsc ograniczona. Listę na pierwsze zajęcia zamykamy 15 kwietnia. Rezerwacje można dokonać telefonicznie 501 45 26 97 lub e-mailowo: klementyna.sliz@muzeum.jaw.pl. Cena biletu jednorazowego 35 zł, karnet na wszystkie zajęcia 85 zł.