Rodzinna Noc w Muzeum

19 kwietnia 2016, 10:02

Już za nieco ponad miesiąc - w sobotę, 21 maja, jaworznickie Muzeum Miasta organizuje cieszące się dużą popularnością wydarzenie kulturalne pod nazwą Rodzinna Noc w Muzeum. Przygotowany program imprezy zapowiada się bardzo interesująco,  a rozpocznie się ona o godzinie 17.00, a zakończy o północy. W tym czasie wstęp na teren Muzeum oraz korzystanie z udostępnionych atrakcji będą bezpłatne.

Wszyscy, którzy przybędą do Muzeum w ten wyjątkowy wieczór, mogą liczyć na szereg atrakcji. W programie m.in. pokazy walk rycerskich, tańca średniowiecznego, kowalstwa, garncarstwa, wikliniarstwa, robienia masła, czerpania papieru i lania świec. Ponadto odwiedzający będą mogli posłuchać koncertu Jacka Dewódzkiego - Kolektiv oraz obejrzeć film pt. "Muzeum Utracone".

Odwiedzając muzeum będzie możliwość wziąć udział w przygotowanej zabawie i wylosować nagrodę