"Jaworzno zapamiętane" - konkurs

28 kwietnia 2016, 08:19

Muzeum Miasta Jaworzna ogłasza konkurs na wspomnienia pt. "Jaworzno zapamiętane". Celem konkursu jest zebranie wiadomości o wydarzeniach mających miejsce w granicach obecnego miasta Jaworzna w latach 1945 - 1960. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda!

Konkurs skierowany jest do osób związanych z Jaworznem różnymi więzami: urodzeniem, pobytem stałym bądź czasowym. Zgłoszenia można nadsyłać na adres Muzeum Miasta Jaworzna (ul. Pocztowa 5) do 31 grudnia 2016 r.

Prace konkursowe mogą mieć charakter rękopisu, maszynopisu lub wydruku komputerowego (w tym przypadku do pracy należy dołączyć elektroniczną wersję tekstu zapisaną na płycie CD lub DVD) i nie mogą przekraczać objętości 20 stron formatu A4. Na zwycięzcę czeka nagroda finansowa w wysokości 2,5 tys. zł.

Więcej informacji na temat konkursu pod numerem tel. 32 618 19 52, e-mail: bartlomiej.cieszynski@muzeum.jaworzno.pl

Regulamin konkursu dostępny poniżej oraz na www.muzeum.jaw.pl