Dni Jaworzna za nami

13 czerwca 2016, 09:25

Za nami tegoroczne pełne muzyki, wrażeń i sportowych emocji Dni Jaworzna. Przed jaworznicką publicznością wystąpili m.in. Urszula, IRA oraz kabaret "OT.TO". Dodatkową atrakcją była niedzielna Strefa Kibica, w której tłumy mieszkańców dopingowały reprezentację Polski w piłce nożnej!

W sobotę, 11 czerwca na stadionie Azotanii królowały rockowe klimaty. Święto miasta rozpoczął koncert kultowego już zespołu IRA z Arturem Gadowskim na czele. Kolejno na scenie pojawili się również: formacja Koniec Świata, znane dobrze jaworznickiej publiczności Siostry Goławskie oraz niepowtarzalna Urszula. Pierwszy dzień muzycznych wrażeń zakończył swoim występem GOORAL.

Niedzielne propozycje nakierowane były na rodzinną atmosferę i wspólną zabawę w stylu disco. Jaworznianie tłumnie przybyli kibicować polskiej reprezentacji w Strefie Kibica. Piłkarskie zmagania podczas EURO 2016 w jaworznickiej strefie kibica komentował znany wielbicielom sportu Andrzej Zydorowicz.