Wakacje w Bibliotece

24 czerwca 2016, 09:15

Każdego roku w okresie letnim, z myślą o najmłodszych mieszkańcach miasta, jaworznicka Biblioteka przygotowuje program wakacyjnych spotkań z Czytelnikami. Propozycje obejmują szereg ciekawych inicjatyw, których zasadniczym celem jest upowszechnianie kultury, edukacja oraz wspieranie wychowania i właściwego rozwoju emocjonalnego młodych ludzi.

- Wakacje są czasem, który inspiruje dzieci i młodzież do różnorodnych działań artystycznych. Stwarza możliwości i warunki do twórczego, kreatywnego, a zarazem radosnego wyrażania emocji - mówi Monika Rejdych, dyrektor placówki. - Wspólna zabawa uczy współdziałania w grupie, poszukiwania nowych rozwiązań i możliwości.

Program wakacyjnych spotkań z czytelnikami w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie, w 2016 r., będzie upływał pod hasłem: Na literackim szlaku wakacyjnych przygód. Projekt zrealizowany zostanie przez Bibliotekę Główną i filie biblioteczne. Szczegółowy harmonogram wydarzeń dostępny na zamieszczonych poniżej plakatach.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek