Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Remont klubu "Relax" - komunikat

16 sierpnia 2016, 08:01

W związku z rozpoczęciem I fazy termomodernizacji i przebudowy budynku klubu "Relax" - siedziby Orkiestry Rozrywkowej Miasta Jaworzna "eM Band" - na czas prowadzonych prac działalność instytucji została przeniesiona do Młodzieżowego Domu Kultury im. Jaworzniaków na Osiedlu Stałym oraz Szkoły Podstawowej nr 3 na Niedzieliskach.

Od września br. w Szkole Podstawowej nr 3 (ul. Kasprzaka 6) będą odbywać się m.in. zajęcia plastyczne, recytatorskie, teatralne (Teatr Lalki i Aktora), gry i zabawy świetlicowe oraz konkursy. Do szkoły zostaną również przeniesione biesiady Zespołów Śpiewaczych z terenu Jaworzna.

Z kolei w Młodzieżowym Domu Kultury (ul. Inwalidów Wojennych 2) od sierpnia br. Orkiestra Rozrywkowa Miasta Jaworzna "eM Band" prowadzi działalność administracyjną. Ponadto odbywają się tam próby "eM Bandu", Big Bandu MDK, Zespołu Śpiewaczego "Jaworznianki", Zespołu Aktorskiego "Proscenium" oraz Teatrzyku "Dawnej Formy".

Przepraszamy za utrudnienia. Więcej informacji można uzyskać pod numerem tel. 32 762 91 49 oraz na stronie: www.klubrelax.jaworzno.pl