Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Muzyczna "Kopalnia Kultury"

18 sierpnia 2016, 08:56

Makieta kopalni Jacek Rudolf

Makieta kopalni Jacek Rudolf

Nowy projekt muzyczny ożywia jaworznickie Planty. Makieta kopalni "Jacek Rudolf" w każdą niedzielę do 4 września, staje się przestrzenią dźwięków dla muzyków i słuchaczy. Ciekawe brzmienia i wokalne popisy można usłyszeć i obserwować również w najbliższą niedzielę, 21 sierpnia od godz. 19:30.

Kopalnia Kultury to cykl koncertów, podczas których na nietypowej "scenie" w centrum miasta, w otoczeniu historii Jaworzna, prezentują się młodzi artyści. Finałem jest występ niezapowiedzianej wcześniej gwiazdy wieczoru. Do tej pory koncerty jakie znamy odbywały się na scenach i w salach, teraz muzyka rozbrzmiewa w ciekawej scenerii plenerowej tworząc wyjątkowy klimat dla muzyków i odbiorców.

Pierwszy z koncertów odbył się 14 sierpnia, kolejne zaplanowano na 21 i 28 sierpnia oraz 4 września 2016 r. Każde spotkanie z muzyką rozpoczyna się o 19:30 - występem Młodej Kopalni Kultury, w tej części zaprezentują się talenty z Jaworzna, a o 20:15 będziemy gościć gwiazdę wieczoru... Nie możemy zdradzić kto będzie naszym gościem. Przyjdźcie i przekonajcie się sami!

Wstęp na koncerty jest bezpłatny.

Obrazek