Senioralia na wesoło

16 września 2016, 09:45

W najbliższą sobotę, 17 września zapraszamy wszystkich mieszkańców w wieku 60+ i nie tylko do uczestniczenia w imprezie pod nazwą "Senioralia na wesoło z Jaśnie Panem Kapeluszem". Senioralia to bogaty program wydarzeń dla seniorów organizowanych przez nasze miasto wraz z Jaworznickim Uniwersytetem Trzeciego Wieku przy wsparciu instytucji miejskich.

Impreza podzielona jest na dwa etapy, z których pierwszy odbędzie się na Rynku Głównym od godz. 10.30 do 15.30, a drugi od 16.00 do 18.00 w Ośrodku Edukacji Ekologiczno-Geologicznej "GEOsfera" w Jaworznie.

W programie imprezy przewidziano m.in. pokaz mody dla seniorów, przemarsz w kapeluszach, występy artystyczne, spotkania ze specjalistami z dziedziny geriatrii i psychologi oraz wykłady i wspólne biesiadowanie. Honorowy patronat nad imprezą objął Prezydent Jaworzna Paweł Silbert.

Serdecznie zapraszamy! Szczegółowy plan imprezy na plakacie.