Koncert Noworoczny 2017

2 grudnia 2016, 13:31

Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie zapraszają 15 stycznia 2017 roku o godz.18.00 na XVI edycję Koncertu Noworocznego. Na powitanie Nowego Roku w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS wystąpi dobrze znana jaworznickiej publiczności Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Zabrzańskiej pod dyrekcją Sławomira Chrzanowskiego.

W poprzednich latach w naszym mieście gościliśmy gwiazdy opery i operetki, znane orkiestry filharmoniczne, wspaniałych dyrygentów i osobistości związane z szeroko rozumianą muzyką klasyczną. Nie inaczej będzie i tym razem.

Przed jaworznicką publicznością wystąpi Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Zabrzańskiej pod dyrekcją Sławomira Chrzanowskiego. Przeniesie nas ona w muzyczny świat znanych i lubianych, oper i operetek. Wraz z orkiestrą na scenie wystąpią soliści: Iwona Socha - Sopran, Edyta Krzemień - Sopran, Andrzej Lampert - Tenor oraz Damian Aleksander - Baryton.

Bilety w cenie 60 zł i 70 zł do nabycia:

• w Hali Widowiskowo-Sportowej MCKiS przy ul. Grunwaldzkiej 80 (od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 18.00),
  • w Domu Kultury MCKiS im. Z. Krudzielskiego w Szczakowej przy ul. Jagiellońskiej 3 (w godzinach otwarcia placówki),
  • na stronie internetowej http://bilety.mckis.jaw.pl lub www.biletyna.pl

Serdecznie zapraszamy!!!