Zapraszamy na spektakl pt. "Mężczyzna idealny"

8 lutego 2017, 13:37

16 marca o godz. 18:00 zapraszamy wszystkich miłośników teatru do Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Grunwaldzkiej 80 na spektakl pt. "Mężczyzna idealny". W rolach głównych wystąpią Katarzyna Cichopek, Krzysztof Ibisz, Tadeusz Ross oraz Artur Dziurman. Bilety już w sprzedaży.

Sławny showman telewizyjny, gwiazdor estrady, przeżywa kryzys osobowości i zgłasza się na kurację do kliniki leczenia męskich nerwic. Nie podejrzewa, że to klinika, zupełnie niepodobna do innych. Kieruje nią ekscentryczny profesor psychiatrii, stosujący metody bliższe raczej hippisom i playboy’om, niż instytutowi naukowemu. Jego najbliższa współpracowniczka natomiast, doktor psychiatrii i bio-genetyki, umysł wybitny i szalony, jest owładnięta ideą "wyprodukowania" mężczyzny idealnego, zdolnego przetrwać w epoce nadchodzącego matriarchatu. Pracuje nad tym w ukryciu i już udało się jej "wyhodować" pierwszy egzemplarz mężczyzny idealnego, niestety, z wieloma ukrytymi i jawnymi wadami. Zamierza go zatem udoskonalić.

Bilety w cenie 40 zł i 50 zł do nabycia:

• w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Grunwaldzkiej 80, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 18.00,
  • w Domu Kultury MCKiS w Szczakowej przy ul. Jagiellońskiej 3 (w godzinach otwarcia placówki)
  • na stronie internetowej: http://bilety.mckis.jaw.pl

Bilety na Jaworznicką Kartę Rodzin Wielodzietnych dostępne tylko w Kasie przy ul. Grunwaldzkiej 80 za okazaniem karty.