Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Dni Jaworzna już w ten weekend!

7 czerwca 2017, 10:17

Dni Jaworzna 2017 - 10 - 11 czerwca 2017 r.

Dni Jaworzna 2017 - 10 - 11 czerwca 2017 r.

Koncerty Sylwii Grzeszczak i Andrzeja Piasecznego, Rodzinny Rajd Rowerowy z Czesławem Langiem, a także międzypokoleniowa dyskoteka, którą poprowadzi DJ Wika - to tylko niektóre z atrakcji, z jakich będzie można skorzystać podczas tegorocznych Dni Jaworzna, które odbędą się już w ten weekend. Obchody święta miasta podzielone zostały na dwa odmienne stylowo dni (10 - 11 czerwca br.) przepełnione koncertami oraz innymi atrakcjami zarówno dla najmłodszych jak i starszych mieszkańców.

Pierwszy dzień Dni Jaworzna to "Sobota w Śródmieściu", czyli zabawa na Rynku Głównym i przed C.K. "Teatr Sztuk" przy ul. Mickiewicza. Od godziny 15.00 zapraszamy na gry planszowe, festiwal gier zapomnianych, warsztaty artystyczne, występy teatrów ulicznych oraz koncerty. O godzinie 21.00 na płycie Rynku rozpocznie się Dyskoteka Międzypokoleniowa, którą poprowadzi DJ Wika - najstarsza polska DJ-ka oraz DJ Wikar z Radia ESKA.

Drugi dzień Dni Jaworzna to zabawa na Stadionie MCKiS przy ul. Moniuszki pod nazwą "Rowerowy Zawrót Głowy" oraz występy gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Od godziny 14.00 zapraszamy na finał Rodzinnego Rajdu Rowerowego, którego gościem specjalnym będzie Czesław Lang - Dyrektor Generalny Tour de Pologne. Dla fanów dwóch kółek przygotowaliśmy min. rowerowe pokazy akrobatyczne, zwariowane rowery, mobilny serwis rowerowy oraz konkursy i zabawy dla dzieci.

W godzinach od 14.00-19.30 zapraszamy Panie do wzięcia udziału w castingu "Zostań Twarzą Tour de Pologne 2017 - Reprezentuj Jaworzno". O godzinie 18.00 zapraszamy na występ kwartetu Szafa Gra, w którego skład wchodzą artyści Teatru Buffo. Zespół zaprezentuje największe przeboje lat 70, 80 i 90. O godzinie 19.30 wystąpi Sylwia Grzeszczak - wokalistka, laureatka wielu nagród muzycznych polskiego rynku muzycznego. O godzinie 21.00 wystąpi gwiazda polskiej sceny muzycznej Andrzej Piaseczny. O godzinie 22.30 odbędzie się pokaz laserowy z muzyką na żywo, który zakończy tegoroczne Dni Jaworzna.

Serdecznie zapraszamy :)