Szkoła Widzenia dla dzieci

8 stycznia 2013, 09:52

© greggsphoto - Fotolia.com

Jak poprawnie kadrować, jak wykonać zdjęcia w skali makro i co to jest czas otwarcia migawki? Tego dowiedzą się najmłodsi meszkańcy Jaworzna podczas organizowanych przez miasto warsztatów fotograficznych. W pierwszą i ostatnią środę miesiąca dzieci będą zgłębiać tajniki fotografii pod okiem fachowca - dr. Jakuba Byrczka.

Zajęcia skierowane są do dzieci ze szkół podstawowych. Najmłodszych miłośników fotografii zapraszamy na spotkania z dr Jakubem Byrczkiem - fotografikiem, wykładowcą, założycielem "Szkoły Widzenia" i twórcą wielu związanych z nią projektów. Podczas warsztatów połączonych z zajęciami praktycznymi dr Byrczek w niezwykle ciekawy i intrygujący sposób wprowadzi młodych adeptów w tajniki sztuki fotograficznej.

Spotkania uczestników "Szkoły widzenia dla dzieci" odbywać się będą w Sali Konferencyjnej (I piętro) Hali Widowiskowo- Sportowej przy ul. Grunwaldzkiej 80, w pierwszą i ostatnią środę miesiąca. Najbliższe warsztaty fotograficzne dla dzieci odbędą się wyjątkowo w drugą środę, 9 stycznia 2013 r. o godz. 16.00, a kolejne 30 stycznia o godz. 16.00.

Więcej na www.sokol.jaw.pl