"Skrzaty ze starej szafy"

9 stycznia 2013, 08:10

© feeed - Fotolia.com

O tym jak bezpiecznie poruszać się po drogach - zgodnie z regułami "Zaczarowanej Księgi Zaklęć" - będą mogli przekonać się najmłodsi mieszkańcy miasta podczas przedstawienia pt. "Skrzaty ze starej szafy". Jaworznicka biblioteka zaprasza przedszkolaki na spektakl teatralny w wykonaniu artystów Teatru Moralitet z Krakowa, który odbędzie się w czwartek, 17 stycznia o godz. 10.00. Warto już dzisiaj zgłosić udział swoich pociech w tym artystycznym wydarzeniu, gdyż ilość miejsc jest ograniczona.

- Bajeczka w sposób zabawny przypomina o najistotniejszych zasadach zachowania w trudnych sytuacjach, ze szczególnym uwypukleniem reguł pochodzących z Zaczarowanej Księgi Zaklęć, mówiących o Mądrości Drogowej i Bezpiecznym Poruszaniu Się - mówi Monika Rejdych, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej. - Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym.

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy w Dziale Instrukcyjno-Metodycznym - tel. 32 / 751 91 92, wew. 230, kom. 784 024 162.

Więcej na www.biblioteka.jaw.pl