Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

III Ogólnopolskie Warsztaty Muzyczne PoluZONE

18 lipca 2017, 11:38

Już po raz trzeci w Jaworznie odbędą się Ogólnopolskie Warsztaty Muzyczne PoluZONE.

Już po raz trzeci w Jaworznie odbędą się Ogólnopolskie Warsztaty Muzyczne PoluZONE.

Już po raz trzeci w Jaworznie odbędą się Ogólnopolskie Warsztaty Muzyczne PoluZONE skupiające kilkudziesięciu młodych muzyków z całej Polski. Przez 6 dni będą oni pracować pod okiem najlepszych muzyków sesyjnych w kraju, takich jak: Kuba Badach, Piotr Żaczek, Robert Luty, Marcin Górny, Grzegorz Jabłoński i Damian Kurasz.

W ciągu dnia odbędą się intensywne, nowatorskie zajęcia warsztatowe, natomiast co wieczór na Rynku naszego miasta rozbrzmiewać będą dźwięki muzyki na żywo w wykonaniu uczestników Warsztatów. Wstęp na cowieczorne Jam Sessions, które będą odbywać się od 31 lipca jest bezpłatny.

Ostatniego dnia Warsztatów, 5 sierpnia o godz. 20:00 na dużej scenie na Rynku odbędzie się Koncert Finałowy Warsztatów. Będzie to muzyczna uczta, podczas której będzie można usłyszeć utwory, nad którymi zespoły pracowały przez cały czas trwania Warsztatów.

Warsztaty mają charakter mistrzowski, co za tym idzie, można spodziewać się 2 godzin naprawdę dobrej muzyki w wyśmienitym wykonaniu. Sama impreza cieszy się ogromnym zainteresowaniem muzyków z całej Polski, została bowiem uznana za wydarzenie o niezwykle efektywnej formule i bardzo dobrej organizacji.