Trwa "Jeunesses Musicales"

23 lutego 2018, 08:01

Trwa Jeunesses Musicales

Trwa "Jeunesses Musicales"

Od czwartku, 22 do niedzieli, 25 lutego w Jaworznie trwają XXXVI Dni Muzyki Jeunesses Musicales, czyli wyjątkowa seria koncertów, podczas których zaprezentowana zostanie muzyka w najlepszym wydaniu. Festiwal na dobre wpisał się w kalendarz imprez Jaworzna i rok w rok przyciąga do Teatru Sztuk wielu melomanów.

Pierwszy koncert zespołu "Mów" okazał się sukcesem i muzycznym zaskoczeniem dla jaworznickiej publiczności. Już w piątek jaworznianie będą mieli okazję posłuchania muzyki Kraków Street Band.

W sobotę odbędzie się szczególny do mieszkańców wieczór, benefis "Przesłuchanie Maćka T." - Macieja Talagi, jaworznianina, którego sława wykracza daleko poza granice naszego miasta.Tegoroczne dni muzyki zakończy natomiast niedzielny koncert ikon polskiej muzyki - duet Waglewski&Pospieszalski.

XXXVI Dni Muzyki "Jeunesses Musicales":

• 23 lutego (piątek) godz.18.00, Kraków Street Band - koncert (bilety 30 zł)
  • 24 lutego (sobota) godz.18.00, "Przesłuchanie Maćka T." - benefis Macieja Talagi (bilety 40 zł)
  • 25 lutego (niedziela) godz.18.00, Waglewski & Pospieszalski - koncert (bilety 50 zł)

Miejsce: CK "Teatr Sztuk", ul. Mickiewicza 2. Rezerwacja biletów pod nr tel. 32 616 28 79.