"Pocztówka dla Niepodległej"

30 kwietnia 2018, 12:14

Pocztówka dla Niepodległej

"Pocztówka dla Niepodległej"

Dział Informacji Regionalnej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaworznie zaprasza do udziału w konkursie graficznym pn. "Pocztówka dla Niepodległej", zorganizowanym z okazji obchodzonej w tym roku 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy jedną pracę, która zostanie wydrukowana i rozpowszechniona w naszej placówce podczas Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada 2018 r.

Do udziału w konkursie może zgłosić się każdy - nie tylko osoby zamieszkałe w Jaworznie. Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu. Szczegółowe informacje dostępne są w Dziale Informacji Regionalnej: dir@biblioteka.jaw.pl, tel. (32) 751-91-92 wewnętrzny 2 228 oraz Punkcie Informacji Turystycznej: pit@biblioteka.jaw.pl, numer wewnętrzny 2 222.