Jaworznicka biblioteka znów najlepsza!

7 maja 2018, 13:11

Jaworznicka biblioteka znów najlepsza!

Z ogromną radością informujemy o zajęciu przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaworznie, kolejny raz z rzędu, pierwszego miejsca wśród powiatów grodzkich województwa śląskiego! W rankingu uwzględniono m.in. zasięg czytelnictwa i aktywność w upowszechnianiu literatury.

- Przy tej okazji dziękujemy naszym Czytelnikom i Przyjaciołom za dowody sympatii, które są dla nas źródłem codziennej satysfakcji, inspirację do podejmowania nowych wyzwań oraz motywację do ciągłego rozwoju i urozmaicania oferty. Jesteśmy wdzięczni za Państwa obecność. Cieszymy się, że to właśnie nasze placówki wybierają Państwo przy okazji zaspokajania swoich literackich, kulturalnych i edukacyjnych potrzeb - mówi Monika Rejdych, dyrektor placówki. - Dołożymy wszelkich starań, by nie zawieść zaufania, jakim zostaliśmy obdarzeni i sprostać oczekiwaniom Czytelników także w przyszłości.