35-tka "Jaworznianek"

24 maja 2018, 11:33

35-tka Jaworznianek

35-tka "Jaworznianek"

W środę, 22 maja br., 35-lecie istnienia obchodził zespół śpiewaczy "Jaworznianki". Życzenia dalszych lat działalności złożył zebranym Zastępca Prezydenta Miasta Tadeusz Kaczmarek.

Jaworznianki od 35 lat aktywnie uczestniczą w życiu kulturalnym miasta, biorąc udział między innymi w Dożynkach Miejskich oraz licznych przeglądach zespołów folklorystycznych. Tradycja i wiedza jaką Zespół "Jaworznianki" przekazuje kolejnym pokoleniom są nieocenione dla jaworznian i historii naszego regionu.

- Składam serdeczne podziękowania za działalność na rzecz mieszkańców Jaworzna. Jesteście Państwo źródłem radości i dumy dla środowiska, w którym działacie – mówił podczas spotkania Zastępca Prezydenta Tadeusz Kaczmarek. - Życzę dalszego pomyślnego rozwoju Zespołu, pełnej satysfakcji z podejmowanych przedsięwzięć oraz wielu sukcesów artystycznych.

Podczas uroczystości nie zabrakło życzeń i upominków od zaprzyjaźnionych organizacji i stowarzyszeń.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek