Trwają Dni Miasta, zapraszamy na koncerty i wspólne kibicowanie!

24 czerwca 2018, 15:01

Za nami pierwszy dzień Święta Miasta. Wypełniony świetnymi brzmieniami, atrakcjami na scenie i stadionie.  Drugi raz uczestnicy „rekordu gitarowego” oddali hołd zmarłemu, wybitnemu gitarzyście Jimi'emu Hendrix'owi odgrywając jego utwory Hey Joe,Little Wing,Voodoo Child. Zobaczyliśmy i przede wszystkim usłyszeliśmy fenomenalny koncert  Leszka Cichońskiego & Jose Torres’a "Viva Santana", grupę Jerry’s Fingers i Myslovitz.

Z okazji święta naszej małej ojczyzny – Dni Jaworzna, przygotowano dla mieszkańców wiele niespodzianek. Wszystkie tegoroczne atrakcje odbędą się na Stadionie Azotania przy ul.Moniuszki 95. Dzisiaj zagrają 4 szmery, Sarsa i Video. W tour po Jaworznie wyruszyło ponad 350 uczestników 3. Rodzinnego Rajdu Rowerowego, którzy po pokonaniu 20 kilometrowej trasy dotarli na Stadion Azotanii, by świętować drugi z zaplanowanych Dni Miasta. W specjalnie przygotowanej na ten dzień strefie kibica, jaworznianie będą mogli obejrzeć razem mecz Polska – Kolumbia. Emocji na pewno nie zabraknie!

NIEDZIELA - 24 czerwca:
15:30 - 4 Szmery,
17:00 - Sarsa,
18:30 - Video,
20:00 - Mecz Polska-Kolumbia (mecz w strefie kibica).

fot. A.Tura

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek