Orkiestra "emBand" i przyjaciele

18 września 2018, 11:13

Orkiestra emBand i przyjaciele

Orkiestra "emBand" i przyjaciele

Zapraszamy na wyjątkowy koncert "eM Band" Orkiestry Rozrywkowej Miasta Jaworzna wraz z przyjaciółmi. Podczas tego wieczoru będziemy mogli usłyszeć kompozycje znakomitych muzyków - Gordona Haskella, Jerzego Główczewskiego, Marka Podkowy oraz Weronikę Skalską.

Koncert odbędzie się w niedzielę, 30 września do Młodzieżowego Domu Kultury im. Jaworzniaków na Osiedlu Stałym (ul. Inwalidów Wojennych 2) o godz. 19.00. Bezpłatne wejściówki można odbierać / zamawiać w klubie Relax przy ul. Szczakowskiej 35.

Więcej na www.emband.pl

***

Szanowni Państwo! Niestety, z przyczyn zdrowotnych swój przylot do Polski odwołał Gordon Haskell.

Mimo to Orkiestra "eM Band" Jaworzno wszystkim wybierającym się na koncert 30 września gwarantuje wspaniałe artystyczne wydarzenie z udziałem pozostałych przyjaciół: prof. Jerzego Główczewskiego, Weroniki Skalskiej i Marcina Jajkiewicza. Serdecznie zapraszamy na koncert!