90 lat Domu Kultury w Szczakowej

11 października 2018, 13:55

90 lat Domu Kultury w Szczakowej

Zapraszamy do Domu Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej, aby wspólnie świętować 90-lecie placówki. Od 12 do 14 października odbędą się uroczystości jubileuszowe oraz wystawa poświęcona działalności Domu Kultury.

W programie obchodów:

• piątek, 12 października - godz.18.30 - Recital "Wymyśliłam pejzaż ten" - piosenki z repertuaru Ireny Jarockiej oraz Anny Jantar,
  • sobota, 13 października - godz.18.00 - "G. kontra G." - recital z piosenkami z repertuaru Marka Grechuty oraz Anny German,
  • niedziela, 14 października - godz. 11.30 - Msza św. w kościele pod wezwaniem św. Elżbiety Węgierskiej.

W galerii na pierwszym piętrze, otwarta będzie wystawa poświęcona działalności Domu Kultury przygotowana dzięki zaangażowaniu i pomocy Muzeum Miasta Jaworzna. Wejściówki na koncerty do odebrania będą w Domu Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego przy ul Jagiellońskiej 3. Serdecznie zapraszamy.