Zaduszki Jazzowe 2018

12 października 2018, 09:01

Zaduszki Jazzowe 2018

Już 2 listopada br. w Młodzieżowym Domu Kultury na Osiedlu Stałym odbędą się 6. Zaduszki Jazzowe. Tego wieczoru usłyszymy największe polskie i zagraniczne przeboje w wykonaniu Rafała Brzozowskiego w towarzystwie jaworznickiej Orkiestry "eM Band".

Koncert odbędzie się w Młodzieżowym Domu Kultury im. Jaworzniaków (ul. Inwalidów Wojennych 2, Jaworzno) o godzinie 19:00. Organizatorem 6. Zaduszek Jazzowych 2018 jest "eM Band" Orkiestra Rozrywkowa Miasta Jaworzna. Bilety do nabycia w Biurze przy ul. Szczakowskiej 35, na stronie www.emband.sklep.pl oraz w serwisie www.kupbilecik.pl.

Więcej informacji pod numerem tel. 32 762 91 49.

***

Pierwsza edycja Zaduszek Jazzowych zespołu eM Band odbyła się w 2013 roku a gościem specjalnym był trębacz Kevin Robinson. W kolejnych latach zaproszenie do koncertu przyjęli m.in. Beata Przybytek - posiadająca jeden z najciekawszych jazzowych głosów , Krzysztof Herdzin - polski pianista, kompozytor, aranżer, dyrygent, producent muzyczny, multiinstrumentalista oraz pierwsza dama polskiego jazzu - Ewa Bem.