Mikołaj na Rynku już dzisiaj!

6 grudnia 2018, 11:40

fot. MCKiS Jaworzno

Już dzisiaj odwiedzi nas wspaniały gość, którego tak uwielbiają najmłodsi mieszkańcy naszego miasta. Święty Mikołaj zapowiedział swoją wizytę na jaworznickim Rynku 6 grudnia o godzinie 17.00, a do tego obiecał, że zabierze ze sobą swoich pomocników, którzy zapewnią uczestnikom wspaniałą zabawę.

Na scenie zaprezentują się dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 7 i z Przedszkola nr 9, a spod Biblioteki Miejskiej ruszy Śnieżna Parada, której przewodzić będzie sam Mikołaj! Oprócz tego, odbędzie się uroczyste zapalenie choinki, która będzie przypominać mieszkańcom o zbliżających się świętach. Dzieci będą mogły także obejrzeć spektakl teatralny pt. "Śnieżna Opowieść", a po jego zakończeniu wziąć udział w zabawach prowadzonych przez animatorów.

PROGRAM SPOTKANIA ZE ŚW. MIKOŁAJEM:

• godz. 17.00 - uroczyste zapalenie choinki,
  • godz. 17:05 - 17:20 - Przedszkole Miejskie nr 7,
  • godz. 17:20 - 17:40 - Przedszkole Miejskie nr 9,
  • godz. 17:40 - 18:10 - Śnieżna Parada Św. Mikołaja,
  • godz. 18:10 - 18:30 - spektakl "Śnieżna Opowieść",
  • godz. 18.30 - 19.00 - animacje dla dzieci.

Dodatkowo:

• mikołajowy FOTOpunkt,
  • poczęstunek dla dzieci.

Szczegóły imprezy można znaleźć w REGULAMINIE!