Poczuj magię świąt z TAURONEM!

13 grudnia 2018, 14:13

Poczuj magię świąt z TAURONEM!

Już w najbliższy piątek i sobotę (14-15 grudnia) jaworznianie będą mogli skorzystać z wielu atrakcji, jakie dla mieszkańców przygotowała spółka TAURON. Zimowy mrok rozjaśni się świątecznymi iluminacjami, a najmłodsi będą mogli odkrywać tajemnice eliksirów Świętego Mikołaja oraz rozgrzać się gorącą czekoladą. Będzie można wybrać się również na przejażdżkę świątecznym pociągiem.

Wszystkie atrakcje będą dostępne w okolicy Muzeum Miasta:

• w piątek, 14 grudnia w godz. 17.00 - 20.00 oraz
  • w sobotę, 15 grudnia w godz. 11.00 - 20.00.

W programie:

• projekcja multimedialna na budynku Muzeum,
  • warsztaty, na których będzie można poznać m.in. tajemnice Eliksirów Świętego Mikołaja,
  • przejażdżka świątecznym pociągiem,
  • gorąca czekolada.

Projekcja multimedialna na ścianie Muzeum Miasta Jaworzna będzie iluminacją w klimacie zimowym, świątecznym, z tańczącymi gwiazdkami i biegającymi reniferami. Być może uda nam się światłem zmienić Muzeum w świąteczny prezent? Jedno jest pewne - niezależnie od pogody, wprowadzimy zimowy, bajkowy klimat i przede wszystkim rozjaśnimy mrok!

Bez względu na aurę, będzie biało i zimowo. Zbudujemy igloo, gdzie odbędą się warsztaty. W ich trakcie dzieci zapoznają się z suchym lodem, którego użyją do stworzenia niezwykle widowiskowych i zabawnych Eliksirów Św. Mikołaja. Wyprodukują dymiące bańki mydlane odkrywając, czym jest suchy lód i jakie ma właściwości. Będzie można również wykonać własną świąteczną lampę, którą każdy uczestnik zabierze ze sobą na pamiątkę.

Przewieziemy wszystkich chętnych specjalnie przygotowanym ta tę okazję świątecznym pociągiem.

A to nie wszystkie niespodzianki! Zapraszamy!!!