Mocne uderzenie na wakacje - trzecia edycja LFR

26 czerwca 2019, 12:19

Już po raz trzeci na scenie klubu Relax kapele rockowe powalczą o wygraną w organizowanym przez eM Band Orkiestrę Rozrywkową Miasta Jaworzna Letnim Festiwalu Rocka.

Pierwsza odsłona tej imprezy okazała się dużym sukcesem, organizatorzy postanowili zatem kontynuować to świetne przedsięwzięcie. Tym samym na scenie w Relaksie zaprezentowało się do tej pory ponad 30 zespołów, grających bardzo różne odmiany rocka, bluesa czy funky. W tym roku do tej stawki dołączy kolejnych 12 składów, w tym dwa z naszego miasta.

Duże zainteresowanie festiwalem nie dziwi, bo oprócz możliwości zaprezentowania się na profesjonalnej, dobrze przygotowanej scenie w Niedzieliskach, zespoły kusi przede wszystkim nagroda główna. Wybrana głosami internautów kapela będzie miała bowiem możliwość zagrania jako support podczas kolejnej edycji ProRock Festiwalu w Klubie Relax. Na tej imprezie mieliśmy już możliwość posłuchania takich wyjadaczy, jak TSA, Neuoberschlesien, Kobranocka, 4 Szmery czy Corruption. Co roku zapraszani są też jaworznianie z Animations.

- Wymyśliliśmy dwa lata temu Letni Festiwal Rocka, bo stwierdziliśmy, że w lecie niewiele u nas się dzieję, chcieliśmy rozruszać to miejsce. Okazało się, że pomysł bardzo nam wypalił - przyznaje Marek Malisz, dyrektor eM Bandu.

W tym roku festiwal rozpocznie się w sobotę 13 lipca, a jego finał zaplanowano na 1 września.

Wstęp na wszystkie koncerty LFR jest darmowy, a link do głosowania na poszczególne kapele dostępny będzie na fanpage’u Klubu Relax: www.facebook.com/events/437807913667241/

Więcej informacji znajduje się na stronie klubu: www.klubrelax.jaworzno.pl lub pod numerem telefonu: 32 762 91 49.

Harmonogram Letniego Festiwalu Rocka 2019:

Sobota, 13 lipca, godz. 19.00

• Znaki Czasu (Rybnik)
  • Insekt (Pszczyna)
  • Hot Streak (Kraków)

Niedziela, 14 lipca, godz. 19.00

• Moonshiners (Katowice)
  • Warhlack (Katowice)
  • Noc na wycieraczce (Jaworzno)

Sobota, 20 lipca, godz. 19.00

• Snowblind (Katowice)
  • Erannie (Kraków)