Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

John Porter w Teatrze Sztuk

18 listopada 2019, 14:41

John Porter w Teatrze Sztuk

John Porter w Teatrze Sztuk

W sobotę, 30 listopada na scenie jaworznickiego Teatru Sztuk wystąpi John Porter. Bilety w cenie 60 zł do nabycia w kasie Teatru Sztuk lub na www.kupbilecik.pl.

Koncerty solowe Johna Portera zawierają utwory z ostatniego krążka "Honey Trap", piosenki z legendarnego "Helicopters", z duetu z Anitą Lipnicką, a także projektów z Nergalem, Wojtkiem Mazolewskim czy Alicją Domańską. Premierowo usłyszymy utwory z trzeciej zamykającej tryptyk płyty, której data wydania nie jest jeszcze znana.

Ostatnia płyta solowa Johna "HONEY TRAP" jest muzyczną kontynuacją wysoko ocenianego przez krytyków poprzedniego albumu wykonawcy “BACK IN TOWN” - jednocześnie drugim z planowanej trylogii spod znaku mrocznego rocka. Po raz kolejny artysta eksploruje skomplikowane relacje międzyludzkie, nasze ukryte lęki i obsesje przefiltrowane przez jego osobiste doświadczenie - tym razem jednak w zdecydowanie dynamiczniejszej, w rockowo - bluesowej formie.

"Mam swój The Who-Neil Young moment!" - wyznaje Porter.

Bilety w cenie 60 zł do nabycia w kasie Teatru Sztuk (ul. Mickiewicza 2) lub na www.kupbilecik.pl, w dniu koncertu 70 zł.