Ruszyły warsztaty PoluZONE!

27 lipca 2020, 13:22

Ruszyły warsztaty PoluZONE! fot. FB PoluZONE

Już po raz szósty w Jaworznie odbywają się warsztaty PoluZONE. Do miasta ściągnęli młodzi instrumentaliści i wokaliści z całej Polski. Przez sześć dni Jaworzno będzie Miastem Muzyki.

PoluZONE, to niezwykle popularne wśród muzyków z całej Polski, elitarne warsztaty z muzykami zespołu Poluzjanci. Dla wokalistów i instrumentalistów to fantastyczna możliwość doskonalenia swoich umiejętności pod czujnym okiem najlepszych w kraju muzyków sesyjnych.

Dla mieszkańców naszego miasta to wyjątkowa okazja, żeby poobcować z kulturą z najwyższej półki! Tym bardziej, że w związku z epidemią koronawirusa mnóstwo imprez plenerowych zostało w tym roku odwołanych. Dzięki projektowi Jaworzno Miasto Muzyki codziennie od 27 do 31 lipca na jaworznickim Rynku będą odbywać się niemal trzygodzinne koncerty! Wstęp na nie jest bezpłatny!

A już w sobotę, 1 sierpnia o godz. 19.00 odbędzie się wyjątkowy koncert finałowy, który transmitowany będzie on-line z pięknej sali Młodzieżowego Domu Kultury w Jaworznie.

Serdecznie zapraszamy!

ObrazekObrazekObrazek