3 Maja w Ciężkowicach

24 kwietnia 2013, 11:47

Wieczornica Konstytucyjna, występy Chóru Seniora oraz zespołu śpiewaczego "Ciężkowianki", multimedialna ekspozycja tematyczna, a także debata społeczna na temat bezpieczeństwa - tak 222. rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go Maja będzie obchodzona w Ciężkowicach. Impreza odbędzie się 26 kwietnia, o godzinie 17:00, w klubie Wega.

Kontynuacją obchodów majowego święta będzie Wiosenny Otwarty Turniej Szachowy. Zawody, które odbędą się w niedzielę, 28 kwietnia w Klubie Wega, rozpoczną się o godzinie 10:00. Natomiast zapisy uczestników zaczną się o godzinie 9:00. Podczas zawodów zostanie rozegranych od 7 do 9 piętnastominutowych rund, ich liczba zależna będzie od ilości uczestników. Szachiści zostaną sklasyfikowani w trzech kategoriach: dziecięcej, młodzieżowej i osób dorosłych. Wszyscy uczestnicy mogą liczyć na gorące napoje i słodki poczęstunek a zwycięscy otrzymają nagrody rzeczowe.