Kryształowa Królowa Śniegu - spektakl muzyczny online

30 listopada 2020, 08:03

Kryształowa Królowa Śniegu - spektakl muzyczny online

Od wielu lat początek przedświątecznego okresu w jaworznickiej Bibliotece Głównej, wyznacza spotkanie ze Świętym Mikołajem. Nie inaczej będzie w tym roku, choć ze względu na pandemię wydarzenie to przybierze inną niż dotychczas formę. Podobnie jak wiele bibliotecznych inicjatyw przeniesione zostanie do sieci. W niedzielę, 6 grudnia o godz. 10.00 zapraszamy najmłodszych mieszkańców miasta do obejrzenia, opartego na motywach baśni H. Ch. Andersena przedstawienia online pn. "Kryształowa Królowa Śniegu".

To muzyczny spektakl wzbogacony efektami multimedialnymi, rozbudowaną, przestrzenną scenografią i pięknymi kostiumami. Historia, choć opowiedziana na nowo, niesie ze sobą to samo uniwersalne i ponadczasowe przesłanie, że miłość jest najsilniejszym, najważniejszym z uczuć i może pokonać wszystkie przeszkody.

Inscenizację zakończy występ Mikołaja, który złoży wszystkim życzenia. Link do wydarzenia udostępniony zostanie na bibliotecznym Facebook'u.