Gala finałowa Konkursu o "Złote Pióro Prezydenta Jaworzna"

10 czerwca 2021, 12:48

Gala finałowa Konkursu o Złote Pióro Prezydenta Jaworzna

Gala finałowa Konkursu o "Złote Pióro Prezydenta Jaworzna"

Tegoroczne literackie zmagania, odbywające się w ramach ogłoszonego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Jaworznie po raz 25 Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego o "Złote Pióro Prezydenta Jaworzna", będą miały swój finał w piątek, 11 czerwca 2021 r. o godz. 11.00. W trakcie uroczystej Gali w Bibliotece Głównej, laureaci otrzymają nagrody i pamiątkowe dyplomy.

Ze względu na obostrzenia uwarunkowane epidemią, spotkanie przeprowadzone będzie w formie tradycyjnej, z ograniczoną liczbą gości oraz online, łącząc się ze zwycięzcami za pośrednictwem Internetu. Do udziału na żywo zaproszeni zostali zdobywcy I i II miejsca, którzy zadeklarowali chęć przyjazdu do Biblioteki. Osoby im towarzyszące będą mogły oglądać relację z Gali w osobnym, wydzielonym do tego celu pomieszczeniu.

Wydarzenie uświetni występ grupy artystów muzyków. Obecna edycja rywalizacji zorganizowana została w ramach jubileusz obchodów 120. rocznicy nadania praw miejskich Jaworznu.