VII Festiwal Piosenki Chrześcijańskiej "Barka"

29 października 2021, 07:51

VII Festiwal Piosenki Chrześcijańskiej Barka - fot. MCKiS Jaworzno

VII Festiwal Piosenki Chrześcijańskiej "Barka" - fot. MCKiS Jaworzno

Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, Dom Kultury im. Z. Krudzielskiego w Szczakowej, Towarzystwo Przyjaciół Miasta Jaworzna, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II zapraszają do udziału w  VII Festiwalu Piosenki Chrześcijańskiej "Barka", który od początku jest dedykowany św. Janowi Pawłowi II. To właśnie w jego homiliach i myślach można odnaleźć prawdę życiową i otuchę w trudnych chwilach.

W tym roku hasłem przewodnim są słowa wypowiedziane podczas pierwszej pielgrzymki do Polski "Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi! Tej ziemi!".

Ta pielgrzymka była osobistą wyprawą ojca świętego do rodzinnego kraju.
VII Festiwal Piosenki Chrześcijańskiej "Barka" odbędzie się 26 listopada (piątek), w tym dniu, po każdej kategorii wiekowej Jury po obradach ogłosi wyniki i nastąpi wręczenie nagród.

Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod numerem: 32 617 75 38 lub osobiście w Domu Kultury im. Zdzisława Krudzielskiego w Szczakowej.

Regulamin, karta zgłoszeniowa oraz oświadczenie są dostępne na www.mckis.jaworzno.pl.