Blank gif

Blank gif

Licznik zadłużenia miasta
Więcej informacji
Szczepienia przeciwko COVID-19 >
Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Zapraszamy na Dni Teatru!

11 marca 2022, 12:57

XXIX Spotkania Teatralne

XXIX Spotkania Teatralne

Po dłuższej przerwie spowodowanej obostrzeniami wracamy do tradycji! Zapraszamy na XXIX Spotkania Teatralne! W budynku dawnego "Sokoła" przy ulicy Adama Mickiewicza 2, będziemy gościć wspaniałych aktorów z fantastycznymi spektaklami! Jednak spektakle to nie wszystko - mamy dla Was również warsztaty - teatralne, musicalowe i fotografii teatralnej - i co istotne - warsztaty te są bezpłatne! Nie zabraknie też wydarzeń w Klubie Relax i w domu kultury w Jeleniu.

Świętowanie zaczynamy w Jeleniu, przy ul. Wiosny Ludów 1, w poniedziałek, 21 marca o 16.00, warsztatami teatralnymi dla dzieci, które poprowadzi Katarzyna Kałas. W tym samym dniu w Centrum, w siedzibie głównej ATElier, o godz. 18.00 odbędą się warsztaty improwizacji scenicznej z grupą Bez Puenty Impro.

We wtorek (również w Centrum), 22 marca o godz. 18.00 rozpoczną się warsztaty fotografii teatralnej z grupą IMAGINI.

Trzeci dzień warsztatowy - środa, 23 marca, godz. 18.00 - to warsztaty musicalowe z Katarzyną Cygan.

W czwartek, 24 marca o godz. 18.00 zapraszamy do Klubu Relax w Niedzieliskach, na stand-up - Antoni Syrek-Dąbrowski.

25 marca o godz. 18.00 w budynku "Sokoła" odbędzie się wernisaż "Maciej Święty - plakat muzyczny i nie tylko" (Jaworznicki Festiwal Komedii).

W sobotę, 26 marca o 18.00 zapraszamy na spektakl w reżyserii Kamila Bzukały - "Wdowy" Sławomira Mrożka. W tym samym dniu o godz. 20.30 czeka na Was w Klubie Relax Open MIC stand-up night - 10 komików powalczy o nagrodę publiczności!

Na zakończenie tegorocznych Spotkań Teatralnych mamy prawdziwą wisienkę na torcie - 27 marca o godz. 17.00, na deskach sali teatralnej przy ul. A. Mickiewicza 2, wystąpi Magdalena Kumorek z monodramem muzycznym pod tytułem "Madaleine".

Czeka nas tydzień teatralnego szaleństwa! Przybywajcie i czerpcie z tego pełną garścią!

Bilety do nabycia w ATElier Kultury przy ul. A Mickiewicza 2 oraz na kupbilecik.pl

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek