Wakacyjne warsztaty w muzeum

2 lipca 2013, 08:30

Na okres wakacji Muzeum Miasta przygotowało interesującą propozycję dla dzieci i młodzieży. 16 lipca rozpoczną się praktyczne zajęcia pt. "Multimedialni przewodnicy" - warsztaty mające na celu poszerzenie wiedzy z zakresu historii Jaworzna przy użyciu nowych technologii. Zapisy trwają do 15 lipca br.

Podczas warsztatów, które składać się będą z dwóch części: teoretycznej i praktycznej, uczestnicy będą mogli poznać historię swojego miasta, zapoznać się z przedmiotami codziennego użytku, którymi dawniej posługiwali się mieszkańcy Jaworzna, ale nie tylko. "Multimedialni przewodnicy" nauczą się także pracy w grupie, tego jak selekcjonować i przetwarzać informacje oraz jak prezentować je przed kamerą. Na zakończenie, każdy otrzyma specjalny certyfikat oraz swoje, zmontowane już nagranie wideo na płycie CD.

Zapisy przyjmowane są do 15 lipca br. pod nr telefonu: (32) 618 19 55 oraz pod adresem e-mail: sylwia.mmj@gmail.com