Festiwal Energii w obiektywie - dzień trzeci

26 lipca 2013, 09:43

Za nami największa jaworznicka impreza kulturalna! Podczas trzech dni koncertowania publiczność mogła wysłuchać 30 godzin muzyki w wykonaniu 16 artystów z najwyższej krajowej półki. Wśród nich znaleźli się m.in. Kult, Zakopower, Paweł Kukiz, Enej, LemON i Lady Pank.

Wszystkich nieobecnych, chcących podglądnąć, ile energii było w ubiegły weekend na Sosinie oraz tych, którzy bawili się pod sceną i chcą sobie przypomnieć minione wydarzenia, zapraszamy do obejrzenia galerii z trzeciego dnia imprezy: