Powstaje elektryzujący spot

9 sierpnia 2012, 16:02

Ruszyły prace nad realizacją kampanii promocyjnej w ramach projektu pn. Elektryzujące Jaworzno, którego głównym celem jest promocja potencjału inwestycyjnego miasta. Pierwszym elementem kampanii jest produkcja spotu reklamowego, do którego zdjęcia kręcone będą w Śródmieściu 9 i 10 sierpnia.

Głównym celem projektu, który powstał przy wsparciu funduszy unijnych, jest wykreowanie rozpoznawalnej marki Jaworzna jako miasta przyjaznego biznesowi i przedsiębiorcom, a przez to przyciągnięcie do gminy inwestorów oraz stworzenie nowych miejsc pracy.

Projekt obejmuje przeprowadzenie kampanii wizerunkowej i produktowej ukierunkowanej na promocję inwestycyjną i gospodarczą Jaworzna, realizowaną w kraju i zagranicą, wykorzystującą na dużą skalę nowe media, a szczególnie narzędzie nowoczesnej komunikacji elektronicznej, przy jednoczesnym wsparciu tradycyjnych form promocji.

- Zdjęcia do powstającego spotu kręcone będą przez profesjonalnych filmowców, głównie w rejonie hali widowiskowo-sportowej i na rynku - wyjaśnia Sebastian Kuś, kierownik Referatu Komunikacji Społecznej Urzędu Miejskiego. -  W związku z możliwą koniecznością chwilowego wstrzymywania ruchu na okolicznych ulicach lub parkingach, z góry przepraszamy mieszkańców za ewentualne niedogodności.