Jak załatwić sprawę
w Urzędzie Miejskim

Zagłębiowski Mundial 2014

25 kwietnia 2014, 11:49

Wczoraj na "Azotani" rozegrane zostały piłkarskie eliminacje do Zagłębiowskiego Mundialu 2014 w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna Pawła Silberta wywalczył Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6, a drugie miejsce, także premiujące do dalszych rozgrywek, zajęło Technikum Energetyczne. Na najniższym stopniu podium stanęli reprezentanci Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3.

Dwie zwycięskie drużyny awansowały do kolejnej rundy rozgrywek, w której wezmą udział najlepsze szkolne teamy z Sosnowca, Dąbrowy Górniczej oraz powiatów będzińskiego i zawierciańskiego. W finałowej walce zespoły będą rywalizować o mistrzostwo Zagłębia oraz puchar profesora Adama Gierka, posła do Parlamentu Europejskiego.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek