Kajakowe zmagania młodzieży (fotogaleria)

11 czerwca 2014, 12:39

Jaworznicki Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy już po raz szósty zorganizował w ubieły czwartek Regaty Kajakowe o Puchar Prezydenta Miasta. Na Sosinie spotkali się uczniowe z Jaworzna oraz z zaprzyjaźnionych szkół spoza terenu naszego miasta. Puchary najlepszym osadom wręczył Zastępca Prezydenta Miasta Tadeusz Kaczmarek.

- Ojciec Święty - patron naszego ośrodka, od czasów swojej młodości podkreślał wielką rolę sportu w życiu człowieka. Jeszcze jako student uprawiał różne dyscypliny sportowe, w tym chętnie uczestniczył w spływach kajakowych. Warto taką postawę promować wśród naszej młodzieży - podkreśla dyrektor ośrodka Jarzy Tomczyk.

Regaty rozegrane zostały w dwóch kategoriach wiekowych - dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, a każda osada składała się z dwóch zawodników - ucznia i opiekuna. Jak zawsze, dla wszystkich uczestników i gości regat, organizatorzy przygotowali grillowany poczęstunek, a strzegący bezpieczeństwa strażacy oferowali "przejażdżkę" łodzią motorową po akwenie.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek