Mecz bokserski Polska - Anglia

18 listopada 2014, 11:43

W najbliższą niedzielę - 23 listopada - w hali widowiskowo-sportowej MCKiS, dojdzie do kolejnego sprawdzianu zawodników Jaworznickiego Klubu Bokserskiego "Jawor Team", którzy zmierzą się z reprezentacją okręgu Manchester, z Anglii.

Zarząd klubu oraz młodzi zawodnicy JKB "Jawor Team", bez obaw i kombinacji, chętnie podejmują bardzo odważne wyzwania. Efektem tych działań są naprawdę bardzo ciekawe konfrontacje, budzące ogromne zainteresowanie wśród jaworznickich kibiców, którzy żywo dopingują swoich faworytów. Przykładem na to jest rewanżowy, majowy mecz z Irlandią (video relacja) czy ostatni z klubem Gruchała Team w Kościeżynie (relacja).

Tym razem team z Jaworzna "skierował swe rękawice" na słynne angielskie miasto Manchester i jego okolice, skąd właśnie pochodzi Bolton Champion Boxing Club, z osobą Mariana Straszewskiego, który dopina każdy najdrobniejszy szczegół tego wydarzenia ze strony gości. Pan Marian 10 lat temu wyemigrował z Polski, ale życiowa pasja i miłość do boksu oraz jednocześnie tęsknota do kraju sprawiła, że chętnie podjął rękawicę. Dalej jest sędzią boksu olimpijskiego i często ze swoimi wychowankami przyjeżdża do Polski. Był w tym roku w Rzeszowie i w Płońsku, a teraz wielki bój zamierza stoczyć w Jaworznie.

Na ten świetnie zapowiadający się mecz bokserski zapraszamy już w niedzielę - 23 listopada, na godz. 18.00, do hali widowiskowo-sportowej MCKiS, przy ulicy Grunwaldzkiej 80.
Wstęp wolny. Emocje gwarantowane!