Góry nasze Góry 2014

21 listopada 2014, 10:14

Zakończyła się XIII edycja konkursu pn. Góry nasze Góry, organizowanego przez jaworznicki oddział PTTK. W zmaganiach podzielonych na część teoretyczną oraz praktyczną brała udział młodzież z jaworznickich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Nagrody zwycięzcom wręczyli w czwartek - 20 listopada - Prezydent Miasta Paweł Silbert, zastępca prezydenta Tadeusz Kaczmarek oraz prezes jaworznickiego Oddziału PTTK Wiesław Stachura.

Część teoretyczna konkursu, w której rywalizowały trzyosobowe drużyny szkół odbyła się bezpośrednio przed wręczeniem nagród, część praktyczna natomiast rozłożona była na cały sezon turystyczny, podczas którego wszyscy uczniowie jaworznickich szkół mogli brać udział w wycieczkach organizowanych przez PTTK i przemierzając górskie szlaki zdobywali punkty do Górskiej Odznaki Turystycznej.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek