Konferencja Tour de Pologne

8 maja 2015, 14:36

W ubiegłą środę oficjalnie zaprezentowana została cała trasa 72. Tour de Pologne. W uroczystej konferencji, która odbyła się w Warszawie w hotelu Marriott, udział wzięli m.in. zwycięzca ubiegłorocznego wyścigu - Rafał Majka, Mistrz Świata 2014 - Michał Kwiatkowski oraz oczywiście organizator wydarzenia - Czesław Lang.

Swoje stoiska podczas konferencji prezentowały także miasta będące gospodarzami startów i finiszów poszczególnych etapów tour'u. Wśród nich nie zabrakło oczywiście Jaworzna, bo jak zapewne większość fanów kolarstwa już wie - 5 sierpnia w naszym mieście rozpocznie się IV etap wyścigu.

Całą trasę 72. Tour de Pologne można zobaczyć TUTAJ, a galerię z konferencji można znaleźć na fanpag'u miasta - www.facebook.com/MiastoJaworzno.