Streetball Jaworzno 2015

5 czerwca 2015, 09:37

Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie zaprasza wszystkich amatorów i sympatyków basketu do udziału w otwartym turnieju koszykówki ulicznej – STREETBALL JAWORZNO 2015. Zawody odbędą się w sobotę - 13 czerwca - na parkingu przed Halą Widowiskowo – Sportową MCKiS, a w przypadku niesprzyjającej aury w hali. Na zwycięzców poszczególnych kategorii czekają atrakcyjne nagrody!

Turniej przeprowadzony będzie w 3 kategoriach: I – Szkoły Podstawowe, II – Gimnazja, III – Szkoły Ponadgimnazjalne i starsi. Rozgrywki rozpoczną się o godzinie 11.00, natomiast od 9.30 do 10.45 w biurze zawodów będzie można zgłaszać drużyny. Możliwe jest też zgłoszenie zespołu wcześniej pocztą elektroniczną (do 11 czerwca) poprzez wypełnienie przygotowanego formularza, dostępnego na stronie: www.mckis.jaw.pl/streetball i przesłanie go na maila: pawel.wrobel@mckis.jaw.pl. Drużyny, które zgłoszą się elektronicznie, w dniu imprezy muszą jedynie potwierdzić swój udział w biurze zawodów.

Warto pamiętać, że zawodnicy niepełnoletni (szkoły podstawowe i gimnazja) muszą posiadać zgodę rodzica/opiekuna prawnego na udział w imprezie (oświadczenie do pobrania także na podanej powyżej stronie internetowej). Udział w turnieju dla drużyn w każdej kategorii jest bezpłatny!!! Nagrodami w kategorii szkół ponadgimnazjalnych i starszych będą gratyfikacje pieniężne, natomiast w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów wręczone będą nagrody rzeczowe.

W ramach imprezy przeprowadzone będą także dodatkowe konkursy rzutowe z drobnymi nagrodami:

• konkurs rzutów „osobistych" (dla kategorii - szkoły podstawowe) oraz
  • dwa konkursy rzutów za 3 punkty (osobno dla kategorii Gimnazjów i osobno dla kategorii szkół podstawowych i starszych).

Konkursy rozpoczną się około godziny 14.00 po ich wcześniejszym ogłoszeniu przez spikera i zapisach.

Szczegóły turnieju dostępne są w regulaminie zawodów na stronie www.mckis.jaw.pl/streetball. Kontakt z organizatorem (tel. 32 745-10-30 wew. 84, mail: pawel.wrobel@mckis.jaw.pl).

Serdecznie zapraszamy do zawodów wszystkich zawodników i fanów koszykówki!!!