Małopolskie Sprinty Rowerowe

26 maja 2015, 14:28

Tegoroczny sezon sprintów rowerowych w najpiękniejszych zakątkach Małopolski wystartował 10 maja w Krynicy. Jednym z przystanków w cyklu imprezy będzie także Jaworzno. Fani dwóch kółek będą mogli wziąć udział w rowerowych zmaganiach już 6 czerwca, na jaworznickim rynku.

Cykl wyścigów składać się będzie z 6 edycji, które odbędą się w następujących miastach:
  • Krynica-Zdrój
  • Wieliczka
  • Jaworzno
  • Strzyżów
  • Tarnów
  • Chrzanów – FINAŁ
W zawodach będą mogli wziąć udział wszyscy chętni bez względu na przynależność klubową (nie wymagane są licencje kolarskie), którzy rocznikowo mają 16 lub więcej lat (od kategorii junior wzwyż). Osoby niepełnoletnie muszą przedstawić w biurze zawodów pisemną zgodę rodziców na start w imprezie. Wyścigi będą rozgrywane w kategorii kobiet oraz mężczyzn open. Warunkiem udziału w imprezie jest przedstawienie aktualnego zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do udziału w zawodach lub własnoręczne złożenie podpisu pod oświadczeniem o zdolności do udziału w imprezie na własną odpowiedzialność na karcie zgłoszenia. Kartę zgłoszenia będzie można pobrać w sekretariacie w dniu zawodów.

Pełny regulamin zawodów można znaleźć na stronie www.sprintyrowerowe.pl

Zapraszamy do udziału w imprezie w sobotę - 6 czerwca - od godz. 8.30.