15-lecie Salosu Jaworzno

6 września 2015, 19:55

Dzisiaj na stadionie Azotania rozegrany został III Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna. Najlepszym drużynom nagrody wręczali m.in. prezydent Paweł Silbert wraz z zastępcami Dariuszem Starzyckim i Tadeuszem Kaczmarkiem. Turniej połączono z obchodami 15-lecia powstania amatorskich rozgrywek piłkarskich Salos.

Dzięki wprowadzonej w turnieju innowacji, polegająca na tym, iż słabsza drużyna w ostatnim sezonie ligowym wykonuje dodatkowo dwa rzuty karne, a lepsza tylko jeden - podczas lub po meczu, w turnieju doszło do kilku niespodzianek i nieoczekiwanych wyników. III Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Jaworzna zwyciężyli Kanonierzy, którzy pokonali w finale aktualnego Mistrza Ligi Pulmon Negro.

Nagrody indywidualne w turnieju otrzymali:

• Najlepszy bramkarz - Krzysztof Figiel (Kanonierzy)
  • Najlepszy zawodnik - Mateusz Grządziel (Przemsza)
  • Król strzelców - Piotr Rutkowski (SGS)

Zachęcamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia.

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek