"Biegaj z Patrycją..." już od środy!

11 września 2015, 16:00

Duża atrakcja szykuje się dla fanów biegania i sportowego stylu życia. Już od przyszłego tygodnia, będzie można pobiegać i zadbać o swoją formę, wspólnie z jaworznicką lekkoatletką Patrycją Włodarczyk! W środę, 16 września o godzinie 17.00 rusza akcja "Biegaj z Patrycją...". Zadbaj o swoją formę, spotkaj znajomych i ludzi, którzy zaczynają biegać albo już są zaprawionymi fanami biegów.

Spotkania odbywają się w każdą środę o godzinie 17.00 na Stadionie Miejskim przy ul. Moniuszki w Jaworznie - cykl zaplanowany jest na osiem spotkań. Udział w ćwiczeniach jest bezpłatny. Zajęcia prowadzi utytułowana, jaworznicka lekkoatletka Patrycja Włodarczyk - specjalistka od długich i średnich dystansów. Trzykrotna mistrzyni Polski (2001 - bieg na 3000 metrów z przeszkodami, 2003 - bieg na 3000 metrów z przeszkodami i bieg na 10 000 metrów). Wicemistrzyni na 3000 metrów z przeszkodami w 2002 i brązowa medalistka w półmaratonie z 2010 i w maratonie w 2011. W 2014 roku jaworznianka zwyciężyła Silesia Marathon w kategorii kobiet. Wielokrotnie nagradzana przez Prezydenta Miasta, Sportowymi Nagrodami Miasta Jaworzna.