Dzień Bezpieczeństwa z Adamem Małyszem

14 października 2015, 15:24

Już w piątek, 16 października w hali widowiskowo-sportowej MCKiS odbędzie się Dzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W programie m.in. konkurencje dla szkół gimnazjalnych, występy artystyczne, symulatory dachowania oraz punkt znakowania rowerów. Gościem specjalnym imprezy będzie znany i lubiany skoczek narciarski, a teraz kierowca rajdowy - Adam Małysz.

W programie:

•    konkurencje teoretyczne i praktyczne dla szkół gimnazjalnych,
  •     konkurs na najlepiej dopingującą drużynę,
  •     występy artystyczne, pokaz walki samoobrony Ju-Jitsu,
  •     pokaz filmu w mobilnym kinie 5 D,
  •     symulatory dachowania i jazdy w specjalnych warunkach,
  •     punkt znakowania rowerów.

Zapraszamy. Wstęp wolny! Ponadto w tym dniu na terenie naszego miasta Wydział Ruchu Drogowego Komendy Miejska Policji będzie prowadzić działania profilaktyczne.

Impreza organizowana w ramach Rządowego Programu "Razem bezpieczniej" oraz Programu Poprawy Bezpieczeństwa "Tarcza", a honorowy patronat nad nią objął prezydent Paweł Silbert. Organizatorem Dnia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego jest Urząd Miejski w Jaworznie, Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, Komenda Miejska Policji w Jaworznie oraz Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, a partnerem Ślaski Urząd Wojewódzki w Katowicach oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Katowicach.