Ruszyła kolejna edycja „WF - u na 100 %”

27 października 2015, 14:00

We wtorek, 27 października, na Sali Obrad Urzędu Miejskiego zainaugurowano III edycję akcji "WF na 100 %". Podczas spotkania zebrani wysłuchali prelekcji dotyczących m.in. zdrowego trybu życia i sportu. Ponadto Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert wraz ze swoim zastępcą Tadeuszem Kaczmarkiem, pogratulowali zwycięzcom poprzedniej edycji programu.

"WF na 100%" - to akcja skierowana do uczniów, nauczycieli wychowania fizycznego oraz dyrektorów szkół gimnazjalnych z terenu miasta Jaworzna. Organizatorem tegorocznej akcji jest Stowarzyszenie Jaworzno Moje Miasto, które przy wsparciu: Urzędu Miejskiego, Zespołu Lecznictwa Otwartego, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Jaworznie oraz doradcy metodycznego z wychowania fizycznego, zachęca do udziału w akcji dyrektorów jaworznickich szkół gimnazjalnych.

Podczas spotkania prezes Zespołu Lecznictwa Otwartego w Jaworznie  wręczył nagrody za udział w poprzedniej edycji programu.

W III. edycji u udział w akcji zadeklarowało 6 szkół gimnazjalnych z Jaworzna: Gimnazjum nr 1, Gimnazjum nr 2, Gimnazjum nr 4, Gimnazjum nr 5, Gimnazjum nr 9 oraz Gimnazjum nr 10.

Szczegółowe informacje dotyczące programu dostępne są na stronie internetowej  www.wfna100procent.org