Wędkarskie zmagania na Sosinie

12 października 2015, 08:22

10 października na zalewie Sosina rozegrano cykliczne zawody wędkarskie o puchar Jaworzna zorganizowane przez PZW Koło Jaworzno. W zawodach uczestniczyło 5 drużyn pięcioosobowych z poszczególnych kół wędkarskich naszego miasta.

• I miejsce: drużyna z koła Dąbrowa Narodowa w składzie: Katarzyna Lichtańska, Ryszard Lichtański, Michał Chajdaś, Bogusław Huherko, Janusz Matusiak
  • II miejsce: drużyna Szczakowa Miasto - Bogusław Lech, Łukasz Nieużyła, Jacek Bujak, Konrad Bachowski, Jacek Cyran.
  • III miejsce: koło Jaworzno Jeleń - Zbigniew Jara, Andrzej Porwit, Grzegorz Mysiura, Edward Borowski, Dominik Wróbel.

Nagrody wręczył zastępca prezydenta Tadeusz Kaczmarek.

Zawody odbyły się w bardzo przyjemniej atmosferze oraz rywalizacji. Poziom zawodów był bardzo wysoki, a połowy bardzo udane. Średnia złowionych ryb przekroczyła ponad 2 kg na uczestnika zawodów.
Serdecznie gratulujemy!

ObrazekObrazekObrazek