Ostatni trening z Patrycją Włodarczyk już jutro!

3 listopada 2015, 14:25

Przez osiem tygodni jaworznianie mieli okazję zadbać o swoją formę i wziąć udział we wspólnym bieganiu z Patrycją Włodarczyk. Jutro, 4 listopada odbędzie się ostatni w tym roku trening z utalentowaną lekkoatletką.

- Tego typu spotkania to doskonały sposób na rozwinięcie sportowej pasji jaką jest bieganie. Ponadto takie inicjatywy stwarzają mieszkańcom możliwość spotkania się i dzielenia doświadczeniami zdobytymi podczas treningów - tłumaczy Patrycja Włodarczyk. - W całym cyklu spotkań udział wzięło kilkadziesiąt osób.

Na ostatnie tegoroczne spotkanie zapraszamy 4 listopada ( środa) o godz. 17.00 na Stadion Miejski przy ul. Moniuszki.

***

Patrycja Włodarczyk - specjalistka od długich i średnich dystansów. Trzykrotna mistrzyni Polski (2001 - bieg na 3000 metrów z przeszkodami, 2003 - bieg na 3000 metrów z przeszkodami i bieg na 10 000 metrów). Wicemistrzyni na 3000 metrów z przeszkodami w 2002 i brązowa medalistka w półmaratonie z 2010 i w maratonie w 2011. W 2014 roku jaworznianka zwyciężyła Silesia Marathon w kategorii kobiet. Wielokrotnie nagradzana przez Prezydenta Miasta, Sportowymi Nagrodami Miasta Jaworzna.