Spotkanie z LKS "Zgoda Byczyna"

14 listopada 2015, 18:12

Dzisiaj zastępca prezydenta Tadeusz Kaczmarek i wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Anna Lichota spotkali się z przedstawicielami klubu sportowego LKS "Zgoda Byczyna". Na spotkaniu podsumowano mijający sezon sportowy i rozmawiano o planach na kolejne lata.

Serdecznie dziękuję za zaproszenie na spotkanie podsumowujące mijający sezon. Jednocześnie gratuluję dotychczasowych sukcesów - mówił podczas spotkania zastępca prezydenta Tadeusz Kaczmarek.

Ludowy Klub Sportowy "Zgoda Byczyna" rozpoczął swoją działalność w 1950 roku.

Spotykamy się tutaj m.in. po to, by podziękować za wsparcie jakie otrzymujemy co roku od miasta. Dzięki temu Klub LKS "Zgoda Byczyna" ciągle się rozwija - powiedział Zbigniew Siewniak, prezes Klubu.

Więcej informacji o działalności Klubu można znaleźć na stronie internetowej www.zgoda-byczyna.jaw.pl

ObrazekObrazekObrazek