Oferta GEOsfery dla szkół

2 marca 2016, 10:13

11 i 15 marca br. Ośrodek Edukacji Ekologiczno - Geologicznej zaprasza dyrektorów i nauczycieli jaworznickich szkół na spotkania informacyjne dotyczące oferty edukacyjnej ośrodka oraz planowanych w 2016 r. wydarzeń edukacyjnych, w których uczestniczyć uczniowie jaworznickich szkół.

- Edukacja ekologiczna to jeden z głównych celów działalności Ośrodka Edukacji Ekologiczno-Geologicznej GEOsfera w Jaworznie - mówi Agnieszka Chećko, Geolog Powiatowy. - Zależy nam na stwarzaniu dzieciom i młodzieży dogodnych warunków do poznawania otaczającej nas przyrody, a jednocześnie pragniemy kształtować w nich prawidłowe zachowania ekologiczne, które będą procentować w przyszłości. Zapraszamy Państwa do udziału w prezentacji oferty edukacyjnej Ośrodka oraz planowanych wydarzeń edukacyjnych w 2016 roku przeznaczonych dla uczniów jaworznickich szkół.

Harmonogram spotkań 11 i 15 marca 2016 r.:

• godz. 12:00-12:45 - oferta edukacyjna Ośrodka Edukacji Ekologiczno-Geologicznej GEOsfera w Jaworznie,
  • godz. 12:45-13:00 - przerwa kawowa,
  • godz. 13:00-13:30 - nowe instalacje edukacyjne w GEOsferze,
  • godz. 13:30-14:00 - spacer po Ośrodku.

Miejsce: Ośrodek Edukacji Ekologiczno - Geologicznej GEOsfera w Jaworznie, ul. św. Wojciecha 100, 43-600 Jaworzno, sala dydaktyczna Ośrodka. Imienne zgłoszenie chęci udziału należy kierować na adres: geosfera@um.jaworzno.pl lub telefonicznie pod nr 518 302 011.

Serdecznie zapraszamy!